Dope Public Counter Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestitam emina.

3 posters

Go down

Čestitam emina.  Empty Čestitam emina.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Mon Jul 18, 2016 2:58 pm

Nick: kida kida kidalica
Steam ID: STEAM_0:0:76165130
SS: http://prntscr.com/bucp80
Demo: http://www.speedyshare.com/p24Z2/DopePublic.dem
Komentar: Molim samo eminu da se javi na temu i napiše na osnovu čega je zaključila da imam wh jer znam da razlog ne može imat , bar ne razlog koji ima veze s mozgom. Unban lagano i razmotrite ponovno moju prijavu za admina od prije TRI MJESECA jer me stvarno mrzi svako malo uploadat demo svakom mogućem adminu. Hvala , prijatno. Wink

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by emiina:)) Mon Aug 01, 2016 10:15 pm

Ne sjecam se kako sam "zakljucila da imas wh" da sam mozda pogledala demo "koji ima veze s mozgom" znala bi, jer tvoj famozni demo ne mogu pregledati. Moguce je da sam pogrijesila, ali necu te unban samo na osnovu ss.

emiina:))

Posts : 8
Join date : 2016-05-18
Age : 26

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Tue Aug 02, 2016 2:33 pm

Naravno da se ne sjećaš jer je prošlo 20 dana otkad sam apelovao za unban. Zipuj demo i ubaci u cstrike , uđi u cs i kucaj playdemo 'ime demo-a' i pregledaj , valjda bi trebala znati neke stvari kad si admin. Uredu je pogriješiti , ali odugovlačiti s ispravljanjem greške stvarno nema smisla. Rolling Eyes

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by emiina:)) Tue Aug 02, 2016 6:28 pm

Ja znam pogledati demo al' za divno čudo tvoj ne mogu. Nemoj mi pametovati puno. I ne svodi se moj zivot samo na cs i listanje po forumu da li ce neko nesta objaviti.

emiina:))

Posts : 8
Join date : 2016-05-18
Age : 26

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Sat Aug 06, 2016 1:44 pm

Tvoj problem , ne moj jer ga ja najnormalnije mogu pogledati. Nije stvar svodi li ti se na to život ili ne već da ispuniš svoje obveze kao admin , to nije pretjerano za tražiti , pogotovo kad bezveze ban dobijem. Izlistaj forum i vidi da se ovo i prije dešavalo i svaki put je riješeno da nemam wh , tako da unban i da završim s ovim. Wink

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by emiina:)) Sat Aug 06, 2016 7:04 pm

Znas sta unbana nema dok mi ne objavis kako treba demo i tu se ova tema zavrsava.

emiina:))

Posts : 8
Join date : 2016-05-18
Age : 26

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Sun Aug 07, 2016 6:22 pm

Demo je objavljen kako treba , shvataš li da je jebeni problem u TEBI. Ako se već ne znaš snaći , baci link nekom od kolega da ga pregleda , pet minuta je posla i da riješimo više. I ne drkaj više po 'banlist' kad ne znaš prepoznat wh , demo sam upravo pregledao i nije bilo apsolutno nijedne sumnjive situacije , ali NIJEDNE.

Evo ako je netko od sposobnijih kolega voljan , bio bih mu zahvalan. Wink

http://www.speedyshare.com/4mM66/DopePublic.dem

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by dsnnn Mon Aug 08, 2016 2:13 am

Ja sam odgledao, cist je.
dsnnn
dsnnn

Posts : 11
Join date : 2016-04-25

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Mon Aug 08, 2016 11:35 pm

Ima ko zna. Wink Gore je steam ID pa ako možeš unban , bio bih ti zahvalan. Apelujem ovim putem headu da mi da makar imunitet jer me više pun ovaj 'unban' podforum , bilo bi lakše i vama i meni. Hvala unaprijed. Very Happy

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Čestitam emina.  Empty Re: Čestitam emina.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum