Dope Public Counter Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokupio neciji ban xD

2 posters

Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Pokupio neciji ban xD

Post by M1N1.:::~Secret~ Tue Feb 23, 2016 11:19 pm

Nick:M1N1.:::~Secret~
Demo:Nemam,sve bilo uredu danas kad sam izasao sa servera malopre da udjem pise banovan.
Steam:STEAM_0:0:36748633
Borise ako nije problem da ubacis mi imunitet da se vake stvari vise ne desavaju.

M1N1.:::~Secret~

Posts : 3
Join date : 2016-01-23

Back to top Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Re: Pokupio neciji ban xD

Post by 'Joey' Wed Feb 24, 2016 12:59 am

postavi zadnji demo koji imas, a i stavicu ti imunitet nije problem Smile
'Joey'
'Joey'
Head Admin
Head Admin

Posts : 173
Join date : 2015-12-23
Age : 32
Location : Brcko Distrikt

https://dope.forumotion.net/forum

Back to top Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Nemam

Post by M1N1.:::~Secret~ Thu Feb 25, 2016 4:49 pm

Pricali smo o tome vec na serveru,ja zadnji otisao sa servera 5 minuta pre mene onaj Never je bio i otisao,tako da njega mozete da pitate,uostalom ako se dobro sjecam ima ban lista moze da se provjeri jel me neko bano ili nije.Haj ti meni Jo objasni kakve pomoci od mog dema oko ovog pokupljenog bana?Eto ja pricao sa Ivanom danas o tome i devojka kaze i njoj se to desavalo par puta i da si je licno ti unbanovao.Et ja nadjoh admina kome se isto desavalo a ti meni rece "to se ni jednom adminu ni desava samo tebi"...btw.pokuso sam igrati dok snima demo i ne mogu laguje i trza slika nenormalno tako da ako se desi opet ista situacija nek ostane ban necu traziti unban.Pucamo se Very Happy

M1N1.:::~Secret~

Posts : 3
Join date : 2016-01-23

Back to top Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Re: Pokupio neciji ban xD

Post by 'Joey' Thu Feb 25, 2016 7:38 pm

Ivani se desilo jednom, a cak mislim da je banovana pod drugim nickom (warrior player) i dragi mini ovo se tebi desava 20ti put, svaki mjesec makar jednom. Zahtjev za unban je isti za svakoga, pa cak i za bivseg ownera Smile tako i za mene.
'Joey'
'Joey'
Head Admin
Head Admin

Posts : 173
Join date : 2015-12-23
Age : 32
Location : Brcko Distrikt

https://dope.forumotion.net/forum

Back to top Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Re: Pokupio neciji ban xD

Post by M1N1.:::~Secret~ Thu Feb 25, 2016 9:32 pm

Hajde onda sto mi ne nadjes ban listu i usporedis sa mojim steam ip?Btw Jo devojka lepo rekla i meni se desavalo par puta,mozete slobodno da je pitate,i ne radi se uopste o tome da je mene neko banovao,znao bi onda imo bih ss od bana dao bih ti ga,radi se o tome da ja pokupim neciji ban ip.Trazite od mene demo jer sam ja pokupio neciji ban ip.Uostalom Jo meni se ovo desavalo i pre godinu dana i sta ja znam par meseci,nikad do sada nisi trazio od mene da ti dajem demo jer se to desi,sta je sad odjednom treba "vam" demo da bih ja nesto dokazo vama ili sta vec vi mislite o meni.Uostalom ne treba meni ovo da se ja nekome pravdam,skini mi Jo tamo admina i mora negde biti jos jedan moj drugi steam na kom je admin skini i to.Hvala uzivajte Very Happy

M1N1.:::~Secret~

Posts : 3
Join date : 2016-01-23

Back to top Go down

Pokupio neciji ban xD Empty Re: Pokupio neciji ban xD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum