Dope Public Counter Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma za divno čudo.

3 posters

Go down

Ma za divno čudo. Empty Ma za divno čudo.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Sun May 01, 2016 12:16 pm

Nick: pasha bizeps
Steam ID: STEAM_0:0:76165130
SS: http://prnt.sc/ayzgr5
Demo: http://speedy.sh/52nNc/Brazzers-Public.dem
Komentar: Ubijem admina , koriguje cmdrate za čim nije bilo potrebe , uvijek su mi full rejtovi. Kad je ubijem drugi put , uvjerena je da sam "vratio" cmdrate jer je očito nitko ne može s "normalnim" rejtovima ubit ili šta ?! I tako kreće svađa jer mi je djevojka digla živce svojim gledanjem s visoka i bilo je šta je bilo. Legendo igram igricu čitav život , od 1.5 na ovamo i to je dovoljno da znam podesit jebene rejtove za koje nisam ni siguran da znaš šta koji od njih znači. Ako ste već admini koji me banuju po ne znam koji put , niste najpametniji i niste nikakva sila iza tih tastatura , već djeca i pokoji odrasli s viškom slobodnog vremena , ništa više. Malih milijun puta vam riječi nisam reko , sad više nema smisla. Unban Wink

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Ma za divno čudo. Empty Re: Ma za divno čudo.

Post by Hana Sun May 01, 2016 2:13 pm

Bez razloga ti rate nisam namjestala. Ako sam drugi put namjestala onda je opet bilo provjereno. Cl_updaterate 30, Cl_cmdrate 40. Ne da ne padas nego se odbija sve od tebe. A to sto si ti nadrndan usao pa kontas na meni ces da se istreses Boga mi neces da si mi iz oka ispao.Nikad nikog sa visoka nisam gledala,vec ako igras tu igricu,i ako si stalno kod nas onda znas da hocu da je na serveru sve po pravilima.Ako imas problem sa tim sto sam namjestala rate onda malo pogledaj kakve komplekse ti imas,prije nego uzmes nekog da kritikujes.Ne bi namjestala da mi u konzoli nije stajalo tako kako je stajalo.Namjestim pise sve kako treba za dvije sekunde pise onako kako je bilo prvi put.Niko nije najjpametniji tako da ni ti ne spadas u tu kategoriju.Ostali se igraci ne bune kad se namjestaju rateovi samo se ti nasao uvrijedjen.Nemoj da mi pripovjedas tu ko si i sta si,niti da nagadjas da li sam ja dijete ili ne.Moj posao admina je takav kakav jeste,obaveze svoje obavljam ako imas nesto protiv toga onda sta da ti kazem,lijeci se na nekom drugom na meni nervozom neces da se lijecis.To sto si ti iskompleksiran to je nesto drugo. Pozz unban si
Hana
Hana
Moderator
Moderator

Posts : 24
Join date : 2015-12-23

Back to top Go down

Ma za divno čudo. Empty Re: Ma za divno čudo.

Post by ICHUNDMEINEBRILLE Sun May 01, 2016 6:12 pm

Komplekse ? Molim te. Kompleksi bi bili kad ne bi bilo temelja iza mojih riječi , a itekako ih ima. Da su rejtovi i bili low prvi put , a budi sigurna da NISU , drugi put nisu mogli bit jer konzolu tak'o nisam poslije tvog kvazikorigiranja. Sebe spomenuo nisam , ni da jesam ili nisam najpametniji , niti nagađam da li si dijete ili ne , TVRDIM da si djevojka kojoj fali još iskustva za funkciju admina u određenim situacijama što je konstruktivna , a ne destruktivna kritika , tako da ovo nije liječenje već savjet da idući put znaš reagirat'. Prije par dana si me banovala zbog nepostojećeg wh-a koji samo ti znaš kako si vidjela , pa ti je vjerojatno jasno zašto mi je tvoj divni e-dečko dao imunitet , jer nisi jedina koja je pogriješila u vezi mene. Hvala na unbanu , uživaj. I sretan Vaskrs ako slaviš. Wink

ICHUNDMEINEBRILLE

Posts : 19
Join date : 2016-03-24

Back to top Go down

Ma za divno čudo. Empty Re: Ma za divno čudo.

Post by 'Joey' Mon May 02, 2016 11:16 am

Zbog ovakvih situracija i rasprave oko rejtova, admini su dobili komandu amx_rate i amx_setrate, da mogu da provjere i ispravee rejt igracima, tako da, ako su tvoji bili full, msm da uopste ne bi dolazilo do ove teme.
'Joey'
'Joey'
Head Admin
Head Admin

Posts : 173
Join date : 2015-12-23
Age : 32
Location : Brcko Distrikt

https://dope.forumotion.net/forum

Back to top Go down

Ma za divno čudo. Empty Re: Ma za divno čudo.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum