Dope Public Counter Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava za admina. - Razzer

2 posters

Go down

Prijava za admina. - Razzer Empty Prijava za admina. - Razzer

Post by Razzer Sat Jul 16, 2016 7:52 pm

1.Godiste: 1999
2.Steam: Nemam, mogu napraviti Razz
3.Amx iskustvo od 1 do 10: 10
4.Dali mozes boost mesecno: Da

Nisam siguran da li sam dobro otvorio temu, u dobrom pdfu i to.. Aktivan sam na kompu u prosjeku oko 6h, od toga na csu provedem oko 5. Ime na serveru mi je Cat, igrao sam na drugim serverima, ali nikada nisam postao admin iz problema prema bustanju.. Sada sam malo porastao i skapirao kako sve to odradit, pa mislim da bih i mogao nositi ovu odgovornost. Dobro poznajem AMX komande, te tu nebiste imali problema samnom. Znam veoma dobro prepoznati šta je čit i šta nije, te nebi bilo puno zahtjeva za unban poslje mog bana xd. Eto, nadam se da ćete mi pružiti priliku da postanem administrator ovog servera, danas sam poceo igrati na njemu i vidio sam mnogo čitera, veliku neaktivnost admina, i želim to popraviti.
Ako mi neko može samo u poruci ili ovde odgovorit na ovo pitanje:

  • Kada boostam srw, poslje koliko vremena bi mi bio postavljen admin? (Naravno uz predhodno dopuštenje na forumu i dobitak mogućnosti pružene prilike za ovu poziciju.)

@Nemojte mi se smijat ako sam napravio neku banalnu grešku, ipak sam novi.. cheers

Razzer

Posts : 1
Join date : 2016-07-16

Back to top Go down

Prijava za admina. - Razzer Empty Re: Prijava za admina. - Razzer

Post by 'Joey' Mon Jul 18, 2016 5:01 pm

Ovako, imas 5 minuta provedenog vremena na serveru, ne znam kad si stigao u tih pet minuta da vidis "VELIKU" ne aktivnost admina, skupi jos sati na serveru, onda cemo pricati o komandama.
'Joey'
'Joey'
Head Admin
Head Admin

Posts : 173
Join date : 2015-12-23
Age : 32
Location : Brcko Distrikt

https://dope.forumotion.net/forum

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum